Uśmiech dziecka jest bezcenny!

Pikniki i imprezy dla dzieci

Wiemy jak ważna w organizacji pikników jest atmosfera i różnorodność. Podczas naszych wydarzeń Wy korzystacie z wspólnego czasu – my zajmujemy się resztą. Pikniki to nasza specjalność, zadbamy o każdy szczegół!
Piknik w krainie czarów

Zawsze zgrany zespół

Imprezy integracyjne

Każdą integrację dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań firmy. Wiemy jak poruszyć i zintegrować zespół, umiemy sprawić, że każdy jego członek zaangażuje się w program. Mamy mnóstwo pomysłów na aktywne i kreatywne spędzanie czasu, które pozwala na oderwanie się od zadań, scalą grupę, a nawet zwiększą efektywność zespołu.
Zobacz jak zadbaliśmy o pracowników

Integracja bez obostrzeń

Team building online


Czy wiesz, że jako jedni z pierwszych w Polsce, w maju 2020 roku zrealizowaliśmy nasz autorski program team building’owy online! Dziś stoją za nami liczby, które są wynikiem poleceń i rekomendacji klientów, którzy nam zaufali!

  • Kilkaset zrealizowanych programów dla grup od 5 do 500 osób. Łącznie kilkadziesiąt tysięcy uczestników. 
  • Autorskie, interaktywne i angażujące programy online: Gra szpiegowska, Nieodkryty Świat, Just win it!, Last Night in Vegas i wiele innych. 
  • Dedykowane koncepty, projektowane specjalnie dla naszych klientów.
  • Język polski i angielski.
  • Grupy po 250 osób, jednocześnie zaangażowane w rozgrywki.
  • Baza przeszkolonych animatorów.
  • Integracja bez obostrzeń.
Zobacz nasz katalog

Uczcij ważne chwile w firmie

Gale i wydarzenia specjalne

Gale organizujemy z rozmachem, w dowolnej fabule i z udziałem gwiazd lub lokalnych artystów. Umiemy dostosować się do budżetu i oczekiwań w taki sposób by olśnić uczestników. Wiemy, że każde wydarzenie zdarza się tylko raz i dbamy by było niezapomnianym przeżyciem!
Zakończenie budowy S7

Sprawdź jakie to ważne!

Event Marketing

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Nasz kreatywny zespół stworzy koncepcję podkreślającą indywidualność eventu i jego niepowtarzalny charakter. Efekt WOW, element zaskoczenia i branding eventu odegrają tu kluczową rolę!

Największe plażowe miasteczko w Polsce!

Tematyka? Dowolna.

Imprezy tematyczne

Oderwijcie się od rzeczywistości, zatopcie w niepowtarzalnym świecie imprez tematycznych. Przeniesiemy Was w czasie i przestrzeni, zasady podyktuje wyobraźnia. Całość zabawy dopełni przepiękna scenografia, aktywności i fantastyczne postacie. Dajcie się porwać naszej fantazji!

Gdynia stała się stolicą disco!

Dla partnerów biznesowych

Konferencje

Wszystko na czas i na swoim miejscu: profesjonalny sprzęt, obsługa, charyzmatyczny konferansjer czy motywujący mówca – znamy się na tym, nasz profesjonalizm to klucz do sukcesu Twojej firmy!

Zobacz otwarcie dla firmy JUUL