Uczcij ważne chwile w firmie

Gale i wydarzenia specjalne

Gale organizujemy z rozmachem, w dowolnej fabule i z udziałem gwiazd lub lokalnych artystów. Umiemy dostosować się do budżetu i oczekiwań w taki sposób by olśnić uczestników. Wiemy, że każde wydarzenie zdarza się tylko raz i dbamy by było niezapomnianym przeżyciem!

Zawsze zgrany zespół

Imprezy integracyjne

Każdą integrację dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań firmy. Wiemy jak poruszyć i zintegrować zespół, umiemy sprawić, że każdy jego członek zaangażuje się w program. Mamy mnóstwo pomysłów na aktywne i kreatywne spędzanie czasu, które pozwala na oderwanie się od zadań, scalą grupę, a nawet zwiększą efektywność zespołu.

Uśmiech dziecka jest bezcenny!

Pikniki i imprezy dla dzieci

Wiemy jak ważna w organizacji pikników jest atmosfera i różnorodność. Podczas naszych wydarzeń Wy korzystacie z wspólnego czasu – my zajmujemy się resztą. Pikniki to nasza specjalność, zadbamy o każdy szczegół!

Sprawdź jakie to ważne!

Event Marketing

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Nasz kreatywny zespół stworzy koncepcję podkreślającą indywidualność eventu i jego niepowtarzalny charakter. Efekt WOW, element zaskoczenia i branding eventu odegrają tu kluczową rolę!

Zintegruj się bezpiecznie

Team building online

Stworzyliśmy autorskie programy team buildingowe o zróżnicowanej tematyce i charakterze, przeznaczone dla zespołów różnej wielkości. Skupiliśmy się na tym, aby maksymalnie zaangażować uczestników w komunikację i interakcję.

Nasze programy to esencja dobrego eventu przeniesiona do świata online. Tworzymy je z pasją i bez ograniczeń. Wierzymy, że dobry event zaczyna się już na Twojej kanapie!

Tematyka? Dowolna.

Imprezy tematyczne

Oderwijcie się od rzeczywistości, zatopcie w niepowtarzalnym świecie imprez tematycznych. Przeniesiemy Was w czasie i przestrzeni, zasady podyktuje wyobraźnia. Całość zabawy dopełni przepiękna scenografia, aktywności i fantastyczne postacie. Dajcie się porwać naszej fantazji!

Dla partnerów biznesowych

Konferencje

Wszystko na czas i na swoim miejscu: profesjonalny sprzęt, obsługa, charyzmatyczny konferansjer czy motywujący mówca – znamy się na tym, nasz profesjonalizm to klucz do sukcesu Twojej firmy!