Uczcij ważne chwile w firmie

Winter party, gale i jubileusze

Gale organizujemy z rozmachem, w dowolnej fabule i z udziałem gwiazd lub lokalnych artystów. Umiemy dostosować się do budżetu i oczekiwań w taki sposób by olśnić uczestników. Wiemy, że każde wydarzenie zdarza się tylko raz i dbamy by było niezapomnianym przeżyciem!
Zakończenie budowy S7

Tematyka? Dowolna.

Imprezy tematyczne

Oderwijcie się od rzeczywistości, zatopcie w niepowtarzalnym świecie imprez tematycznych. Przeniesiemy Was w czasie i przestrzeni, zasady podyktuje wyobraźnia. Całość zabawy dopełni przepiękna scenografia, aktywności i fantastyczne postacie. Dajcie się porwać naszej fantazji!

Gdynia stała się stolicą disco!

Dla partnerów biznesowych

Konferencje

Wszystko na czas i na swoim miejscu: profesjonalny sprzęt, obsługa, charyzmatyczny konferansjer czy motywujący mówca – znamy się na tym, nasz profesjonalizm to klucz do sukcesu Twojej firmy!

Zobacz otwarcie dla firmy JUUL

Zawsze zgrany zespół

Imprezy integracyjne

Każdą integrację dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań firmy. Wiemy jak poruszyć i zintegrować zespół, umiemy sprawić, że każdy jego członek zaangażuje się w program. Mamy mnóstwo pomysłów na aktywne i kreatywne spędzanie czasu, które pozwala na oderwanie się od zadań, scalą grupę, a nawet zwiększą efektywność zespołu.
Zobacz jak zadbaliśmy o pracowników

Sprawdź jakie to ważne!

Event Marketing

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Nasz kreatywny zespół stworzy koncepcję podkreślającą indywidualność eventu i jego niepowtarzalny charakter. Efekt WOW, element zaskoczenia i branding eventu odegrają tu kluczową rolę!

Największe plażowe miasteczko w Polsce!

Uśmiech dziecka jest bezcenny!

Pikniki i imprezy dla dzieci

Wiemy jak ważna w organizacji pikników jest atmosfera i różnorodność. Podczas naszych wydarzeń Wy korzystacie z wspólnego czasu – my zajmujemy się resztą. Pikniki to nasza specjalność, zadbamy o każdy szczegół!
Piknik w krainie czarów