Niezapomniane zimowe spotkania.

Magiczne wydarzenia
firmowe.

Uwielbiamy kiedy nasze pomysły stają się rzeczywistością

Eventy
organizujemy

z pasją!

Zaufaj nam i o nic się nie martw! Eventy tworzymy z pasją od ponad 20 lat.

Agencja Eventowa IKA to ponad 20 lat doświadczenia, które można przeliczyć na kilka tysięcy spotkań. Każde z nich nauczyło nas czegoś nowego.

Eventy organizujemy kompleksowo – powiedz czego oczekujesz, a my zrobimy wszystko za Ciebie! Troszczymy się o każdy szczegół i wiemy, że dana impreza zdarza się tylko raz – dbamy o to, by stanowiła niepowtarzalne przeżycie. Nasz doświadczenie nauczyło nas również tego, że nie wszystko można przewidzieć – wykształciło to umiejętność reagowania na niezaplanowane sytuacje.

Słuchamy Was na etapie kreacji, obserwujemy Wasze reakcje podczas eventu i pytamy o wrażenia po nim. Dzięki temu wiemy jak organizować niezapomniane wydarzenia. Nasze programy tworzymy z pasją i bez ograniczeń.

Nasza oferta

W czym możemy pomóc?

Winter party, gale i jubileusze

Gale organizujemy z rozmachem, w dowolnej fabule i z udziałem gwiazd lub lokalnych artystów. Umiemy dostosować się do budżetu i oczekiwań w taki sposób by olśnić uczestników. Wiemy, że każde wydarzenie zdarza się tylko raz i dbamy by było niezapomnianym przeżyciem!

Imprezy tematyczne

Oderwijcie się od rzeczywistości, zatopcie w niepowtarzalnym świecie imprez tematycznych. Przeniesiemy Was w czasie i przestrzeni, zasady podyktuje wyobraźnia. Całość zabawy dopełni przepiękna scenografia, aktywności i fantastyczne postacie. Dajcie się porwać naszej fantazji!

Konferencje

Wszystko na czas i na swoim miejscu: profesjonalny sprzęt, obsługa, charyzmatyczny konferansjer czy motywujący mówca – znamy się na tym, nasz profesjonalizm to klucz do sukcesu Twojej firmy!

Imprezy integracyjne

Każdą integrację dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań firmy. Wiemy jak poruszyć i zintegrować zespół, umiemy sprawić, że każdy jego członek zaangażuje się w program. Mamy mnóstwo pomysłów na aktywne i kreatywne spędzanie czasu, które pozwala na oderwanie się od zadań, scalą grupę, a nawet zwiększą efektywność zespołu.

Event Marketing

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Nasz kreatywny zespół stworzy koncepcję podkreślającą indywidualność eventu i jego niepowtarzalny charakter. Efekt WOW, element zaskoczenia i branding eventu odegrają tu kluczową rolę!

Pikniki i imprezy dla dzieci

Wiemy jak ważna w organizacji pikników jest atmosfera i różnorodność. Podczas naszych wydarzeń Wy korzystacie z wspólnego czasu – my zajmujemy się resztą. Pikniki to nasza specjalność, zadbamy o każdy szczegół!

Bardzo chcemy Cię poznać! Dla nas Twój event zaczyna się już dziś. Nie możemy się doczekać, aż razem go stworzymy. 

Nasze realizacje

Dla nas portfolio jest jak album ze wspomnieniami. Z każdym z tych zdjęć związana jest inna, porywająca historia. Z chęcią Ci ją opowiemy.

Dla kogo pracowaliśmy?

Twoi zadowoleni poprzednicy.

Mamy to szczęście, że nasze usługi, sprawiają ludziom przyjemność. 
Daje nam to wielką frajdę i wiemy jak wywołać uśmiech na Waszych twarzach!